2012-12-10

"Wybieram wiedzę - edukacja finansowa dla kobiet z gminy Dzierżoniów"

Europejska Akademia Finansowa Sp. z o. o. w partnerstwie z Gminą Dzierżoniów ogłasza drugi nabór kandydatów do udziału w projekcie: "Wybieram wiedzę - edukacja finansowa dla kobiet z gminy Dzierżoniów".

Projekt skierowany jest do kobiet z gminy Dzierżoniów w celu podniesienia poziomu wykształcenia, w tym zwiększenia wiedzy z zakresu finansów i przedsiębiorczości oraz umiejętności komputerowych i poruszania się w Internecie. W programie projektu min szkolenia [60h] z zakresu finansów, przedsiębiorczości, wiedzy o szkoleniach finansowanych z UE z wykorzystaniem internetu, wykłady na temat kształcenia przez całe życie i e-learningu oraz warsztaty komputerowe.

Wszystkim Uczestnikom projektu zapewniamy bezpłatne materiały szkoleniowe oraz catering (kawa, herbata, ciepły posiłek). Regulamin oraz formularz uczestnictwa dostępny jest w formacie elektronicznym PDF (regulamin, formularz uczestnictwa, plakat) na stronie internetowej projektu www.europejska-akademia.eu oraz w Biurze projektu (filia): Tuszyn 47, 58-203 Tuszyn - otwarty we wtorki i środy w godz. 12:00-18:00.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane będą w terminach od 10.12.2012 do dnia 07.01.2013, Udział w projekcie jest bezpłatny!.

Zapraszamy do udziału w projekcie wszystkich zainteresowanych.

Informacja o projekcie:

Paweł Wilczura
Koordynator Projektu PO KL
"Wybieram wiedzę - edukacja finansowa dla kobiet z gminy Dzierżoniów"
Web: www.europejska-akademia.eu
Mail: p.wilczura@europejska-akademia.eu