2012-11-30

Sukces unihokeistów

18 października 2012r. w Szkole Podstawowej w Imbramowicach rozegrany został finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju z udziałem szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej reprezentowali: Maciąg Kamila, Kurpińska Aleksandra, Chlipała Kamila, Krawczyk Karolina, Chyliński Michał, Jarmużek Maciej, Kufel Kamil, Pindera Rafał, Butalewicz Damian.

Szkołę Podstawową im. M. Kopernika w Ostroszowicach reprezentowali: Stasieńko Tomasz, Stawowczyk Kamil, Stawowczyk Kacper, Hamela Damian, Wendelski Maciej, Wójciak Dominika, Machaj Julia, Waś Nikola oraz Helon Magdalena.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. SP Imbramowice
  2. SP Piława Dolna
  3. SP 9 Dzierżoniów
  4. SP Ostroszowice

Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej zajmując drugie miejsce awansowała do Finału Dolnego Śląska, który rozegrany został 24 października 2012r we Wrocławiu, gdzie zajęła 8 miejsce. Organizatorem zawodów był SZS "Dolny Śląsk" we Wrocławiu.

Sukces unihokeistów