2007-09-05

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Jak co roku dzieci i grono pedagogiczne z gminy Dzierżoniów z radością wkroczyli w mury szkoły i 3 września 2007 r. rozpoczęli nowy rok szkolny 2007/2008. W Szkole Podstawowej w Uciechowie i w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku, w uroczystościach inauguracyjnych, wziął udział wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Dzieci wystąpiły z krótkim programem artystycznym, w którym wspomniały o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w Mościsku wójt gminy wręczył powołanie na stanowisko dyrektora nowej osobie w gminnej oświacie - mgr Dorocie Furtak. Także szkoła w Uciechowie ma nowego dyrektora - mgr Jadwigę Szpiech, pełniącej do tej pory jego obowiązki a konkurs na dyrektora w Piławie Dolnej ponownie wygrała mgr Małgorzata Lis. Uczniom i całemu gronu życzymy pomyślności i zadowolenia w nowym roku szkolnym.