2007-09-05

Szkoła przyjazna dla sportu

Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej otrzymała certyfikat „Szkoły przyjaznej dla sportu”. Akcji patronował Szkolny Związek Sportowy. Certyfikat został przyznany za działania na rzecz promocji, organizacji i prowadzenia zajęć o charakterze sportowym w roku szkolnym 2006/2007.

Uzyskanie powyższego tytułu zawdzięczamy uczniom: Dianie Maciejko, Paulinie Juraszek, Emilii Juraszek, Magdzie Jarmużek, Adzie Dolacie, Karolinie Kuźmińskiej, Rafałowi Szmiglowi, Natalii Chlipale, Klaudii Kurpińskiej, oraz koordynatorowi akcji Krzysztofowi Twardakowi. Nadmienić należy, iż w/w certyfikat otrzymały tylko dwie szkoły z powiatu dzierżoniowskiego. Oprócz szkoły w Piławie Dolnej certyfikat otrzymała również szkoła w Tuszynie.

Krzysztof Twardak