2012-10-12

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W piątek 12 października 2012r. w Sali Narad Urzędu Gminy Dzierżoniów odbyło się spotkanie Zastępcy Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanty Zarzeki z dyrektorami i nauczycielami gminnych placówek oświatowych. Okazją do tej miłej uroczystości był przypadający 14 października Dzień Edukacji Narodowej.

W trakcie spotkania Zastępca Wójta złożyła najlepsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty oraz wręczyła wyróżnionym, za liczne osiągnięcia i sukcesy zawodowe, nauczycielom listy gratulacyjne oraz nagrody.

Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych Nagrodą Wójta Gminy Dzierżoniów w tym roku znalazły się Panie: Alicja Woroch-Petrella z Gimnazjum Gminnego im. ks. Jana Melca w Dzierżoniowie, Elżbieta Kędzierska-Dydo i Małgorzata Juraszek ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Henryka Latacz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, Małgorzata Lis i Agnieszka Dębiec z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej oraz Joanna Fedko z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.