2012-08-31

Życzenia na nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty. Rozpoczyna się kolejny, nowy rok szkolny. Przed nami nowe wyzwania i nadzieje.

Drodzy Uczniowie!

Głęboko wierzę, że będzie to rok obfitujący w nowe doświadczenia, które przyniosą ze sobą ogrom życiowej wiedzy. Życzę Wam z całego serca, aby fascynująca przygoda odkrywania wiedzy i mądrości była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Wierzę, że stać Was na wiele!

Drodzy Nauczyciele!

Jesteście towarzyszami drogi dla Waszych uczniów. Wiem, że podejmujecie swoje zadania z odpowiedzialnością za ich przyszłość. Kształtowanie młodych, otwartych serc jest niezwykle ważną i odpowiedzialną misją. Życzę, by nie zabrakło Wam zapału i cierpliwości, sił i optymizmu. W dobie nowych wyzwań cywilizacyjnych młodzi ludzie staną przed wieloma wyborami, którym będą musieli sprostać. Wierzę, że będą to dobre i przemyślane decyzje podjęte przy Waszej pomocy. Dzielę z Wami troski i radości Waszej codziennej pracy.

Życzę wszystkim, by rok szkolny 2012/2013 przyniósł wiele satysfakcji i sukcesów!

Marek Chmielewski
Wójt Gminy Dzierżoniów