2007-08-09

Linia autobusowa do Srebrnej Góry

W wyniku wspólnych rozmów Marka Chmielewskiego - Wójta Gminy Dzierżoniów, Marka Janikowskiego - Wójta Gminy Stoszowice oraz Mariusza Pacha – Zastępcy Burmistrza Bielawy od 11 sierpnia będzie można korzystać z nowej linii autobusowej do Srebrnej Góry, którą wprowadza gmina Bielawa w porozumieniu z gminą Stoszowice.

Autobus będzie kursował z Dzierżoniowa w każdy weekend na przedłużonej linii nr 6. Bilety na przejazd w obie strony kosztują 6 zł z Dzierżoniowa i 5 zł z Bielawy oraz innych miejscowości znajdujących się na trasie. Uprawniają one do 50% zniżki przy zakupie wejściówki na srebrnogórskie forty. Wyjazd z Dzierżoniowa do Srebrnej Góry przewidziano o godzinie 10.00 i 17.00, a powrót o godzinie 11.00 i 18.00. Autobus będzie kursował do 9 września. Szczegóły na przystankach ZKM.