Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz odpadów wielkogabarytowych

2012-04-10

Urząd Gminy Dzierżoniów informuje, że w dniu 19.04.2012r. (czwartek) w godzinach od 8:00 do 15:00 na terenie gminy wiejskiej Dzierżoniów prowadzona będzie bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z gospodarstw domowych.

Odpady takie jak: telewizory, monitory, komputery, drukarki, sprzęt AGD (np. lodówki, pralki, roboty kuchenne, żelazka), szafy, wersalki, itp. należy wystawić obok pojemników na śmieci w miejscach widocznych i dostępnych dla firmy zbierającej ww. odpady najpóźniej do godziny 8:00 w dniu zbiórki.

Uwaga! Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny powinien być kompletny. Przedmioty poddane wcześniejszemu demontażowi nie zostaną odebrane.