2007-08-08

Daj szansę bezdomnym zwierzętom

Najlepszą pomocą bezdomnym zwierzętom przebywającym w schronisku dla zwierząt AZYL w Dzierżoniowie jest ich adopcja, dzięki której możesz dać im szansę na drugie, lepsze życie. Psy, które czekają na Ciebie chcą być kochane i chcą dać swoją nieograniczoną miłość i zaufanie.

Schronisko zapewnia przeżycie psom lecz one czekają na prawdziwy dom, który Ty możesz im podarować. Biorąc psa ze schroniska możesz być pewny, że pies jest zdrowy, zaszczepiony, posiadający książeczkę zdrowia.

Psy można oglądać codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 16:00. Schronisko dla zwierząt mieści się przy ul. Brzegowej 151 w Dzierżoniowie. Dodatkowe informacje – Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AZYL, ul. Brzegowa 151, 58-200 Dzierżoniów, tel. 0748311800.