2012-04-04

"Dobre Prawo - Dobre Rządzenie"

W dniu 02.04.2012r we Wrocławiu, Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski wraz z Sekretarzem Gminy Ryszardem Brzeskim uczestniczyli w konferencji podsumowującej projekt "Dobre Prawo - Dobre Rządzenie".

Celem projektu było wzmocnienie zdolności Jednostek Samorządu Terytorialnego Województwa Dolnośląskiego w zakresie stanowienia aktów prawa miejscowego oraz aktów administracyjnych. Z Urzędu Gminy Dzierżoniów wzięło udział sześciu pracowników.

Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Radosław Mołoń wręczył Wójtowi Gminy Dzierżoniów Markowi Chmielewskiemu, certyfikat za udział Gminy Dzierżoniów w projekcie.

Projekt został zrealizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Dobre Prawo - Dobre Rządzenie