Dzień Sołtysa w Gminie Dzierżoniów

2012-03-23

Dzień Sołtysa w Gminie Dzierżoniów

W dniu 9 marca 2012r. w Centrum Sportowo- Rekreacyjno- Oświatowym w Dobrocinie odbyła się kolejna ale tym razem bardzo uroczysta narada sołtysów. Na początku spotkania Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka, w imieniu władz gminy oraz pracowników Urzędu złożyła wszystkim sołtysom życzenia z okazji "Dnia Sołtysa".

W swoim wystąpieniu podkreśliła zaangażowanie i poświęcenie osób sprawujących te funkcje w naszej gminie oraz życzyła zdrowia, zrozumienia i wytrwałości w podejmowaniu nowych działań na rzecz swoich lokalnych społeczności. W prezencie sołtysi otrzymali okazały tort przygotowany i ozdobiony specjalnie na tę okazję. Serdecznie powitano również w gronie sołtysów Gminy Dzierżoniów Krzysztofa Krupiarza, wybranego w przedterminowych wyborach nowego gospodarza Ostroszowic.

W dalszej części spotkania poruszono kwestie zarządzania kryzysowego oraz procesu likwidacji Spółki Wodnej na terenie gminy. W sprawach różnych dyskutowano bieżące sprawy dotyczące poszczególnych sołectw.

Dzień Sołtysa w Gminie DzierżoniówDzień Sołtysa w Gminie DzierżoniówDzień Sołtysa w Gminie Dzierżoniów