Drugi powiatowy otwarty turniej piłki nożnej

2007-08-06

Drugi powiatowy otwarty turniej piłki nożnej

W dniu 5 sierpnia 2007 r. na boisku w Tuszynie odbył się DRUGI POWIATOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY (rocznik 1992 i młodsi) z cyklu Grand Prix o puchar Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Dzierżoniowie.

Uzyskane wyniki:

• LKS "Czarni" Sieniawka - LKS Mościsko 1:0
  • LKS "Orzeł" Piława Dolna - LKS Roztocznik 1:3
  • LKS Mościsko - LKS "Victoria" Tuszyn 0:0
  • LKS Roztocznik - LKS Dobrocin 1:0
  • LKS "Czarni" Sieniawka - LKS "Victoria" Tuszyn 3:1
  • LKS "Orzeł" Piława Dolna - LKS Dobrocin 4:2 mecz o III miejsce w turnieju:
  • LKS Mościsko - LKS "Orzeł" Piława Dolna 4;1 mecz o I miejsce w turnieju:
  • LKS "Czarni" Sieniawka - LKS Roztocznik 3:0
Tabela końcowa:
  1. miejsce: LKS "Czarni" Sieniawka w składzie: Patryk Chruściel, Marcin Gąsławski, Adam Gąsławski, Dawid Kuriata, Michał Jach, Damian Kaczmarczyk, Mateusz Janosz, Dawid Graczyk, Marek Nieroda, Łukasz Grzywiński, Krystian Kornacki, Krystian Furtek, Michał Stanisławczyk; opiekun Henryk Cichosz.
  2. miejsce: LKS Roztocznik w składzie: Adam Morawski, Rafał Koźmińczuk, Mariusz Dąbrowski, Michał Zięba, Jakub Zagała, Rafał Samołyk, Mateusz Radziewicz, Paweł Grzesiak, Norbert Szachniewicz, Dariusz Szachniewicz, Patrycja Paszkowska, Damian Magierki, Dominik Górecki, Sebastian Paszkowski; opiekun Bogdan Fudali.
  3. miejsce: LKS Mościsko w składzie: Kamil Galas, Michał Galas, Dawid Galiński, Damian Prasał, Dominik Mikuła, Szymon Karecki, Wojciech Błaszczykiewicz, Tomasz Garbacz, Piotr Gezella, Andrzej Pęczerski, Bogdan Grzywiński, Jakub Karecki, Tateusz Mucha, Piotr Dziekański; opiekun Lech Orliński.
  4. miejsce: LKS "Orzeł" Piława Dolna
  5. - 6 miejsce: LKS "Victoria" Tuszyn, LKS Dobrocin
Puchary dla zwycięskich drużyn wręczał Marek Chmielewski - Wójt Gminy Dzierżoniów.

Organizatorzy turnieju:
  • Ludowy Klub Sportowy "Victoria" Tuszyn
  • Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Dzierżoniowie
  • Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów
Kolejny turniej odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2007 na boisku w Roztoczniku.
Punktacja po dwóch turniejach:
  1. LKS "Czarni" Sieniawka = 20 pkt.
  2. LKS Mościsko = 14 pkt.
  3. LKS Roztocznik = 10 pkt.
  4. LKS Dobrocin = 8 pkt.
  5. LKS "Orzeł" Piława Dolna = 6 pkt.
  6. LKS "Victoria" Tuszyn = 6 pkt.

Kolejny, III Powiatowy Otwarty Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży (rocznik 1992 i młodsi) z cyklu Grand Prix o puchar Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Dzierżoniowie odbędzie się w Roztoczniku, 12 sierpnia 2007 r. Informacje i regulamin znajduje się na stronie www.pcksit.pl

TERMIN I MIEJSCE:
Turniej odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2007 r. /niedziela/ na boisku w Roztoczniku.
Początek gier o godz. 14.00
Przyjazd drużyn do godz. 13.40