2012-03-13

Ach te Kobiety...

Już po raz trzeci Panie z terenu Gminy Dzierżoniów umówiły się na spotkanie. Impreza pn. "Marcowa Kobieteria" tym razem zawitała do Mościsku w klimacie lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku i w atmosferze ruchu "Dzieci Kwiaty".

W spotkaniu uczestniczyło 140 przedstawicielek płci pięknej. Uczestniczkom spotkania życzenia przekazała Pani Halina Szymiec - Raczyńska Posłanka na Sejm RP, a swoją obecnością spotkanie uświetniły: Pani Dorota Gromadzka Radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego oraz Pani Anna Borek przedstawicielka Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Super zabawa oraz radosna atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym a przeprowadzone w trakcie wesołe zabawy tylko potęgowały radosny nastrój tego dnia. Jedną z takich konkurencji były wybory najlepiej przebranego - w konwencji spotkania - sołectwa Gminy Dzierżoniów. Jury pod przewodnictwem Pani Ewy Chryczyk, doceniając kunszt i pomysłowość, wszystkim startującym ekipom przyznało równorzędne I miejsce.

Już teraz Panie umówiły się na kolejne spotkanie, które w roku 2013 odbędzie się w Roztoczniku. Za przygotowanie spotkania serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom z Sołectwa Mościsko.

Ach te KobietyAch te Kobiety