2012-01-20

Spotkanie liderów Grup Odnowy Wsi

W dniu 19 stycznia br. o godzinie 14:30 w Urzędzie Gminy Dzierżoniów odbyło się spotkanie z liderami Grup Odnowy Wsi z terenu Gminy Dzierżoniów, na którym omówiono aktualną sytuację Grup Odnowy Wsi oraz zasady wypełniania sprawozdań sołeckich z działań Odnowy Wsi za rok 2011.

Informujemy, że sołectwa uczestniczące w programie odnowa wsi zobowiązane są złożyć ww. sprawozdania do gminnego koordynatora odnowy wsi w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 lutego 2012 roku, w pierwszej kolejności prosimy o przesłanie sprawozdań sołeckich w formie elektronicznej na adres solectwa@ug.dzierzoniow.pl.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Anną Hoffmann, Urząd Gminy Dzierżoniów, Referat Mienia Komunalnego Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Tel. 74/832-56-84.