Definitywny koniec "Hotelu dla Zwierząt" w Dobrocinie

2012-01-04

Definitywny koniec "Hotelu dla Zwierząt" w Dobrocinie

Kiedy w styczniu 2010 roku, okazało się, że w tzw. "Hotelu dla zwierząt" w Dobrocinie przebywa w tragicznych warunkach sanitarnych ok. 120 psów Gmina Dzierżoniów oraz różne instytucje podejmowały działania zmierzające do poprawy warunków bytowych przebywających tam zwierząt oraz poszukiwały dla nich nowych domów.

Dzisiaj chcemy poinformować, że 4 stycznia 2012 roku ostatnie przebywające tam psy znalazły nowych właścicieli.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie anonimowi ludzie dobrej woli, którzy wspierali działania pomocy zwierzętom wpłacając środki finansowe na specjalne konto bankowe. Dzięki zgromadzonym funduszom wszystkie przebywające w "Hotelu ..." psy zostały zaszczepione, odrobaczone, założono im książeczki zdrowia oraz zakupiono bardzo potrzebną karmę.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy w tym miejscu do Komendanta Stowarzyszenia dla Zwierząt "EKOSTRAŻ" we Wrocławiu, Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "AZYL" z Dzierżoniowa, Komendanta Hufca Ziemi Dzierżoniowskiej, Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie oraz Redakcji "Tygodnika Dzierżoniowskiego". Bez ich zaangażowania akcja pomocy zwierzętom nie zakończyłaby się sukcesem.

Definitywny koniec Hotelu dla Zwierząt w DobrocinieDefinitywny koniec Hotelu dla Zwierząt w Dobrocinie