2011-10-27

Włóki coraz piękniejsze!

Zakończyły się prace przy inwestycji prowadzonej przez Gminę Dzierżoniów oraz mieszkańców miejscowości Włóki.

Inwestycja polegała na zagospodarowaniu terenu wokół Sali Wiejskiej we Włókach poprzez utwardzenie parkingu oraz wykonanie ciągu komunikacji: korytowanie, utwardzenie terenu kruszywem i piaskiem oraz ułożenie płyt ażurowych i kostki betonowej wokół Sali Wiejskiej we Włókach, na powierzchni ok. 650 m2.

Gmina zakupiła materiały oraz niezbędne narzędzia do zagospodarowania terenu wokół sali, natomiast przy współpracy mieszkańców Włók została ułożona kostka betonowa, płyty ażurowe oraz wykonane zostały liczne prace porządkowe - za co bardzo dziękujemy.

Projekt realizowany był w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju Objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.

Włóki coraz piękniejsze!Włóki coraz piękniejsze!Włóki coraz piękniejsze!Włóki coraz piękniejsze!