„Wakacje igłą malowane” pierwsze spotkanie już za nami.

2007-07-11

„Wakacje igłą malowane” pierwsze spotkanie już za nami.

W środę 4 lipca 2007 roku w Piławie Dolnej na sali wiejskiej o godz.17.00 odbył się pierwszy kurs nauki haftowania. Mieszkańcy Piławy Dolnej i okolic przybyli licznie na spotkanie aby zdobyć pierwsze szlify w hafcie krzyżykowym. Dzięki pomocy pani Doroty Chmielewskiej i pracowników Biblioteki Publicznej w Mościsku, którzy organizowali kurs uczestnicy wykonali bardzo piękne kartki okolicznościowe.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i wkładem pracy nad nauką haftowania. Każdy z uczestników nie zniechęcał się i był bardzo zaangażowany w to co robił. Następne spotkania będą odbywać się w środy. Kolejne już 11 lipca 2007r. o godz.16.00 (sala wiejska Piława Dolna ul. Głowna 28). Zapraszamy więc tych którzy się jeszcze nie zdecydowali i życzymy mile spędzonego czasu.