Zaproszenie na bezpłatną konferencje dla przedsiębiorców

2011-10-21

Zaproszenie na bezpłatną konferencje dla przedsiębiorców

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego informuję, że w dniu 26 października 2011 roku organizuje bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców poszukujących źródeł finansowania działalności gospodarczej pt. "Zewnętrzne źródła finansowania działalności gospodarczej na Dolnym Śląsku - aktualne możliwości i szanse na przyszłość".

W konferencji, oprócz przedstawicieli instytucji realizujących udzielanie pożyczek i poręczeń w ramach Inicjatywy JEREMIE, wezmą udział reprezentanci Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej oraz Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji z wybranymi przez siebie prelegentami. W ramach konferencji zapewniamy materiały szkoleniowe, przerwę kawową i lunch. Zgłoszenia, do pobrania ze strony www.frw.pl/aktualnosci, prosimy przesyłać na adres: promocja@frw.pl lub na nr faksu: 74 66 44 822. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konferencji.

Zaproszenie na konferencje