2011-10-14

Nagrody dla naszych nauczycieli

W Sali Narad Urzędu Gminy Dzierżoniów odbyło się spotkanie wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego z dyrektorami i nauczycielami placówek oświatowych. Okazją do tej miłej uroczystości był przypadający 14.X.2011 Dzień Edukacji Narodowej.

Wójt Marek Chmielewski wręczył listy gratulacyjne i nagrody nauczycielom za liczne osiągnięcia i sukcesy zawodowe.

W gronie nagrodzonych znalazły się Panie: Jolanta Stawarz i Mariola Tersa z Gimnazjum Gminnego im. ks. Jana Melca w Dzierżoniowie, Bogumiła Koselska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Grzegorz Różycki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, Iwona Chorążyczewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej oraz Alicja Najwer z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach.

Serdecznie gratulujemy.

Nagrody dla naszych nauczycieli