AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2011-10-03

Eliminacje wojewódzkie - II Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska 2011

aktualności Gmina Dzierżoniów

22 września 2011 roku reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach wzięła udział w eliminacjach wojewódzkich II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - 2011 w piłce nożnej, który odbył się w Ząbkowicach Śląskich.

Eliminacje były poprzedzone zawodami gminnymi w Piławie Dolnej 10 września 2011 r., w których nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce. W skład drużyny weszli chłopcy z klasy VI : Emilian Drabik, Grzegorz Duran, Bartosz Gajda, Paweł Kołtun, Dawid Kucharek, Patryk Lachowicz, Wojciech Radziewicz oraz Tomasz Szot. W turnieju o zwycięstwo walczyły jeszcze cztery drużyny. Były to konkurencyjne reprezentacje z Klubu Sportowego "Orzeł" w Ząbkowicach Śląskich, Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie, Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie oraz Klubu Sportowego w Ożarach. Nasza drużyna zajęła w eliminacjach czwarte miejsce i mimo, że nie uplasowała się na podium, należą jej się wielkie brawa i serdeczne gratulacje za dobry poziom gry i ducha walki. Naszym zawodnikom towarzyszyli pozostali uczniowie i uczennice z klasy VI wraz z wychowawcą p. Joanną Fedko oraz nauczycielem wychowania fizycznego p. Krzysztofem Twardakiem.