2011-09-14

II Turniej Orlika

W sobotę 10 września 2011r. na piławskim Orliku odbyły się gminne eliminacje II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn chłopców reprezentujących placówki oświatowe prowadzone przez Gminę Dzierżoniów w dwóch kategoriach wiekowych.

Wśród chłopców z rocznika 1998-1999 zwyciężyła drużyna reprezentująca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach, a wśród drużyn z rocznika 2000-2001 najlepsza okazała się drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej.

Zwycięskie ekipy otrzymały dyplomy i awansowały do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Wszyscy uczestnicy otrzymali także pamiątkowe koszulki.

W kolejną sobotę, w tych samych kategoriach wiekowych, na "Orliku" rywalizować będą dziewczęta. Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom, organizatorom oraz opiekunom drużyn.

II Turniej OrlikaII Turniej OrlikaII Turniej OrlikaII Turniej OrlikaII Turniej OrlikaII Turniej OrlikaII Turniej OrlikaII Turniej OrlikaII Turniej Orlika