2011-08-25

Latawcowa Sowiostrada 2011

W dniu 20.08.2011r. w Jodłowniku przy Domku Myśliwskim odbyła się impreza integracyjna "Latawcowa Sowiostrada 2011". Impreza ma charakter cykliczny, w tym roku organizatorom udała się zapewnić, dla przybyłych mieszkańców i miłych gości, wiele atrakcji m. in. przejażdżki konno oraz bryczką, studio tatuażu z henny, malowanie twarzy, pałac dmuchany.

Podczas spotkania były serwowane przysmaki z grilla, ciasta i inne przekąski przygotowane przez zaangażowanych w organizację mieszkańców Jodłownika. Rozgrywano również konkurencje siłowo - sprawnościowe: przeciąganie liny, rzuty do kosza, rzuty do celu, tenis stołowy, siatkówka, konkurs siłaczy i konkurs "karmienie żony na czas", w których udział brali zarówno dorośli jak i dzieci. Zwycięstwo było premiowane atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi ze środków własnych sołectwa oraz dzięki uprzejmości sponsorów.

Specjalne podziękowania należą się wszystkim mieszkańcom, członkom Rady Sołeckiej oraz Pani Sołtys Bożenie Kujawa, bez których wkładu i zaangażowania ta impreza nie mogłaby się odbyć.

Serdecznie zapraszamy za rok

Latawcowa Sowiostrada 2011Latawcowa Sowiostrada 2011Latawcowa Sowiostrada 2011