2011-07-19

Beach Party w Uciechowie

Nie musisz jechać daleko aby poczuć cudowną atmosferę wakacji. W weekend, 16 lipca na gorącym uciechowskim piasku, na terenie Centrum Kulturalno-Sportowego odbyło się pierwsze tego typu, długo oczekiwane Party.

Imprezę zorganizowała grupa młodzieży z Uciechowa, co jest doskonałym przykładem na to, że młodzi ludzie są pełni własnych inicjatyw, super pomysłów oraz zdolności organizacyjnych. Impreza przyciągnęła młodzież nie tylko z Uciechowa, ale również z całej Europy. Cały teren, na którym odbywało się Beach Party zamienił się w plaże, nie zabrakło również basenu z wodą i palm kokosowych. Każdy mógł przygotować egzotyczną potrawę z grilla, a tropikalne drinki, oczywiście bezalkoholowe, chłodziły rozgrzane promieniami słońca ciała. Całości towarzyszyła muzyka z najdalszych zakątków świata. Dodatkowo przystojni mężczyźni i skąpo ubrane plażowiczki jeszcze bardziej uatrakcyjniali zabawę, która trwała aż do białego rana.

Wszystkich którzy nie odwiedzili nas tym razem, zapraszamy za rok!

Beach Party w UciechowieBeach Party w UciechowieBeach Party w UciechowieBeach Party w Uciechowie