2007-06-27

IX sesja Rady Gminy Dzierżoniów

W czwartek 28 czerwca 2007r. o godz. 10.00 w Sali Wiejskiej w Mościsku przy ul. Kościelnej 3 odbędzie się IX sesja Rady Gminy Dzierżoniów V kadencji. W porządku obrad znajdują się między innymi:

1. Informacja o realizacji projektu pn.: "Modernizacja i rozbudowa gospodarki wodno -ściekowej na terenie gmin powiatu dzierżoniowskiego"
  2. Podjęcie uchwał w sprawach:
    • Statutu Gminy Dzierżoniów
    • Statutu Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów
    • zatwierdzenia sprawozdania finansowego Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów za 2006 r
    • ustalenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych
    • zawarcia porozumienia z Powiatem Dzierżoniowskim o udzieleniu dotacji przez Gminę Dzierżoniów na dofinansowanie zadania. "Remont nawierzchni na drodze powiatowej - odcinek Dobrocin - Byszów
  3. Wystosowanie Apelu do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego o dokonanie odpowiednich zmian w wieloletnim Programie Inwestycyjnym dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013 w wykazie zadań priorytetowych i dopisanie do wykazu kluczowych dla Powiatu Dzierżoniowskiego zadań inwestycyjnych - komunikacyjnych.