2011-06-17

W stylu retro ...

Uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piławie Dolnej pod opieką p. Iwony Chorążyczewskiej otrzymali wyróżnienie w konkursie "Z życia naszej klasy" organizowanym przez Gminę Łagiewniki w ramach XII Prezentacji Oświatowych pod hasłem "Ja i Ty, to my".

Wykonany przez nich album zawierał ciekawe relacje z klasowych wydarzeń, prezentację wszystkich uczniów oraz przezabawne żarty rysunkowe. Uczniowie wraz z opiekunem przygotowywali swoją pracę przez cztery miesiące, fotografując i opisując to, czego byli uczestnikami. Efektem pracy zespołu jest kilkudziesięciostronicowy album nawiązujący swym stylem do retro albumów z czarnymi kartkami.

Nad albumem pracował zespół w składzie- Kamil Kufel, Natalia Hajdamowicz, Karolina Krawczyk, Gabriela Rosolik.

Iwona Chorążyczewska

W stylu retro W stylu retro W stylu retro