2007-06-20

"Z podwórka na stadion"

W dniu 14 czerwca 2007 roku dziewczęta z klasa III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej zdobyły wicemistrzostwo Dolnego Śląska w turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion", zorganizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz firmę "Tymbark, który odbył się na obiektach OSiR-u w Świdnicy.

W meczu finałowym dziewczęta z ZS-P w Piławie Dolnej uległy drużynie z Miszkowic 0:1.

Piławę Dolną reprezentowały: Magda Bocianowska, Magda Pastuch, Karolina Berezicka, Monika Drozdek, Paulina Urlik, Wioletta Motyka, Dominika Płaczkiewicz. Opiekunami byli Jacek Dzwolak i Krzysztof Twardak.

Cztery uczennice: Magda Bocianowska, Magda Pastuch, Karolina Berezicka oraz Paulina Urlik zostały powołane do kadry dolnośląskiej na obóz sportowy do ośrodka szkoleniowo- wypoczynkowego w Borowicach koło Jeleniej Góry.

Życzyny powodzenia
Krzysztof Twardak