2011-05-30

Przedszkolaki na Festiwalu Disco Polo

Dnia 10 maja 2011 r. odbył się w dzierżoniowskim kinie "Zbyszek", VI już Festiwal Tańca Przedszkolnego. Organizatorem tej imprezy jest Niepubliczne Przedszkole "Szóstka" w Dzierżoniowie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji była muzyka disco polo.

Naszą gminę reprezentowała grupa tancerzy z oddziału "0" Gminnego Przedszkola w Mościsku. Zespół w składzie: Wiktoria Cicha, Damian Gulanowski, Martyna Kołosz, Aleksander Martewicz, Angelika Polak, Kinga Siekierka, Dominika Witomska, Martyna Zielińska, zaprezentował taniec do piosenki "Mydełko Fa".

Oryginalne stroje, świetnie wykonany dynamiczny i trudny układ taneczny złożyły się na efektowną całość. Młodzi tancerze stanęli na wysokości zadania promując swoje zdolności i umiejętności taneczne.

Grupę przygotowała wychowawczyni Henryka Latacz przy mocnym wsparciu Katarzyny Latacz (autorki układu choreograficznego).

Występ można obejrzeć w Telewizji Sudety.
www.tvsudecka.pl/material/video/6320

Przedszkolaki na Festiwalu Disco PoloPrzedszkolaki na Festiwalu Disco Polo