Mościsko znowu wśród laureatów konkursu

2011-05-30

Mościsko znowu wśród laureatów konkursu

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody "pro Natura" ogłosiło w marcu wojewódzki konkurs plastyczny "Bocian i jego sąsiedzi". Prace plastyczne w formacie A4 miały być wykonane w dowolnej technice plastycznej.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku reprezentowało 11 uczniów. Do konkursu nadesłano ponad 8900 prac! Jury zachwyciła praca uczennicy naszej placówki - Emilii Adamczyk z klasy IV i otrzymała jedno z 20 wyróżnień. Wszystkie nagrodzone prace dostępne są na stronie www.bociany.pl w zakładce Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci 2011. Prace 20 finalistów konkursu trafią jako ekspozycja do Pawilonu Akwarium wrocławskiego ZOO.

Cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy i życzymy miłej lektury w czasie czytania otrzymanej nagrody książkowej.

Mościsko znowu wśród laureatów konkursu Mościsko znowu wśród laureatów konkursu