2011-05-27

Plener fotograficzny w Mościsku

Dnia 21.05.2011r. w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów w Mościsku w ramach projektu Młodzi Menadżerowie Kultury "ę" odbyły się Warsztaty Fotograficzne.

Zajęcia poprowadziła Daria Szpyrka , która zajmuje się fotografią z zamiłowania, a z największą pasją fotografuje konie. Podczas spotkania uczestnicy zdobyli się fachową wiedzę dotyczącą fotografii, i z zaciekawieniem obejrzeli przygotowaną prezentację. Uwieńczeniem spotkania było wspólne wyjście w teren gdzie każdy mógł wykorzystać zdobytą wiedzę. Wszyscy byli modelami, i mogli się przekonać jaka to ciężka praca, a na koniec sami wykonywali zdjęcia profesjonalnym aparatem.

Szczególne podziękowania należą się Pani Darii Szpyrce, za zaangażowanie z jakim przeprowadziła zajęcia.

Plener fotograficzny w Mościsku