Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

2007-06-06

Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

We wtorek 5 czerwca w gminie Dzierżoniów zakończył się konkurs ekologiczny dla uczniów szkół gminnych.

Młodzi artyści mieli za zadanie wykonać plakat pod nazwą „Ziemia nie należy do nas , to my należymy do Ziemi”. Pierwsze miejsce komisja konkursowa przyznała Pawłowi Juraszkowi z klasy VI Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ostroszowicach, drugie miejsce zajęła Sandra Łesyk z klasy VI w Szkole Podstawowej w Tuszynie. Miejsce trzecie przypadło Aleksandrze Skorupie z klasy V Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Piławie Dolnej. Przyznano także trzy wyróżnienia : dla Radosława Pohla z klasy IV i Łukasza Podolskiego z klasy I w Ostroszowicach oraz dla Aleksandry Kauzy z klasy V w Uciechowie. Laureaci otrzymali w nagrodę cyfrowe aparaty fotograficzne oraz odtwarzacze MP 4 i MP3 ufundowane przez wójta Marka Chmielewskiego oraz przez przedsiębiorstwa komunalne z Pieszyc, Dzierżoniowa i Bielawy.

I miejsce Paweł Juraszek II miejsce Sandra Łesyk