2011-02-28

VI Sesja Rady Gminy Dzierżoniów

24 lutego br. odbyła się VI Sesja Rady Gminy Dzierżoniów. Po przedstawieniu i przyjęciu porządku obrad, radni oraz zaproszeni goście zapoznani zostali z sytuacją lokalnego transportu zbiorowego na terenie Gminy Dzierżoniów.

Kolejnym punktem były sprawozdania dotyczące porządku publicznego na terenie gminy Dzierżoniów w roku 2010, przedstawione przez służby odpowiedzialne za jego utrzymanie. Kolejno składali je: Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji, Waldemar Czajkowski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej, Marek Hajduk oraz Komendant Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej, Krzysztof Kot.

Wójt Marek Chmielewski poinformował Radę o realizacji Uchwał oraz o wydanych Zarządzeniach Wójta Gminy. Rada przyjęła również uchwałę o zbyciu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dzierżoniów.

VI Sesja Rady Gminy DzierżoniówVI Sesja Rady Gminy DzierżoniówVI Sesja Rady Gminy Dzierżoniów