"Podjęliście się wielkiego zadania"

2011-02-09

"Podjęliście się wielkiego zadania"

(...)Podjęliście się wielkiego zadania, pomagacie im budować fundamenty pod ich przyszłe życie...(...)

Przytoczona myśl papieża Jana Pawła II patrona Szkoły Podstawowej w Tuszynie, towarzyszyła spotkaniu emerytowanych pracowników placówek oświatowych z terenu gminy Dzierżoniów, którzy we wtorek, 8 lutego br. licznie przybyli na corocznie organizowane spotkanie.

Witani serdecznie przez dyrektora placówki p. Elżbietę Kędzierską-Dydo, zastępcę wójta Gminy Dzierżoniów, p. Jolantę Zarzekę, zostali zaproszeni do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego specjalnie dla nich, przez uczniów i przedszkolaków. Były wiersze, piosenki, tańce i minirecital skrzypcowy. Zachwyt i wzruszenie widoczne na twarzach zacnych gości, były niezaprzeczalnym dowodem, że takie spotkania są dla nich ogromną przyjemnością i rzadką okazją do wspólnych, miłych rozmów i wspomnień przy kawie i domowych słodkościach upieczonych przez mamy uczniów ze szkoły w Tuszynie.

Podjęliście się wielkiego zadaniaPodjęliście się wielkiego zadaniaPodjęliście się wielkiego zadania