2007-05-29

Laureaci Konkursu Recytatorskiego

Dnia 24 maja 2007 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie odbył się I Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków „Brzechwa dzieciom”.

W konkursie wzięły udział przedszkolaki z Gminy Dzierżoniów i zaprzyjaźnionych dzierżoniowskich przedszkoli: Publicznego Przedszkola nr 7 i Publicznego Przedszkola z oddziałami integracyjnymi nr 2.

Występom małych recytatorów towarzyszyła miła atmosfera, a w przerwie wspólna zabawa w suchym basenie z kulkami oraz w domku świetlnym.

Jury w składzie: Pani Renata Kamińska Wizytator Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty, Pan Marek Chmielewski Wójt Gminy Dzierżoniów i Pan Grzegorz Domagała Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów wyróżniło wszystkich wykonawców. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i kolorowe książeczki z wierszami ufundowane przez wójta Gminy Dzierżoniów.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodką niespodziankę, a zaproszeni goście i opiekunowie przedszkolaków mogli rozkoszować się smakiem pysznych ciast upieczonych przez rodziców.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w równie wspaniałym gronie na II Gminnym Konkursie Recytatorskim.

organizatorzy:
Małgorzata Juraszek