Noworoczny Turniej Samorządów w Piławie Dolnej

2011-01-25

Noworoczny Turniej Samorządów w Piławie Dolnej

W minioną sobotę, 22 stycznia w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Piławie Dolnej, po raz kolejny odbył się "Noworoczny turniej halowej piłki nożnej samorządowców" współorganizowany przez Radę Powiatu Dzierżoniowskiego, Starostę Dzierżoniowskiego i Wójta Gminy Dzierżoniów.

W turnieju udział wzięły drużyny UM Bielawa, UM Dzierżoniów, Powiatu Dzierżoniowskiego i Gminy Dzierżoniów. Po sportowej rywalizacji puchar turnieju trafił w ręce samorządowców z Bielawy, drugie miejsce zajęła Gmina Dzierżoniów, trzecie miejsce przypadło w udziale Urzędowi Miasta Dzierżoniów a czwarte drużynie Powiatu Dzierżoniowskiego.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy samorządowców powiatu za rok do jeszcze liczniejszego udziału w turnieju i dobrej zabawy.