Orkiestrowe granie w Gminie Dzierżoniów

2011-01-10

Orkiestrowe granie w Gminie Dzierżoniów

W XIX finale WOŚP wzięły udział wszystkie szkoły z terenu Gminy Dzierżoniów. Styczniowa niedziela już po raz dwunasty dała szansę wszystkim chętnym mieszkańcom, na włączenie się do akcji pomocy dzieciom z wadami urologicznymi i nefrologicznymi. Puszki wolontariuszy zapełniały się i w miarę upływającego czasu nabierały wagi.

Niedzielna zbiórka zakończyła się następująco:

1. Ostroszowice 3.886,24 zł
  2. Mościsko 1.670,32 zł
  3. Tuszyn 1.497,38 zł
  4. Piława 1.732,86 zł

Imponujący wynik zbiórki w Ostroszowicach to efekt zbiórki do puszek, cieszącej się ogromnym powodzeniem licytacji przedmiotów przekazanych na aukcje, wśród których znalazły się perełki rękodzieła artystycznego, zakupów w Sklepiku Szczęścia i hojnemu wsparciu miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Wszystkim ludziom dobrego wielkoorkiestrowego serca bardzo serdecznie dziękujemy.

Orkiestrowe granie w Gminie DzierżoniówOrkiestrowe granie w Gminie Dzierżoniów