2011-01-05

Ostroszowickie jasełka

Dzieci z Gminnego Przedszkola Publicznego w Ostroszowicach z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowały wigilijne przedstawienie integrując dom rodzinny i przedszkole, wprowadzając nastrój świąteczny oraz pokazując rodzicom umiejętność prezentowania swoich umiejętności wokalno-recytatorskich przed najbliższymi.

Z ogromną starannością przygotowane jasełka zachwyciły rodziców. Przedszkolaki pokazały, że doskonale rozumieją ideę Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie wykonane kolędy i przedstawienie wprowadziły wszystkich w uroczysty nastrój. Na podziw zasługiwały również ciekawe stroje dzieci i sceneria. Po przedstawieniu jasełek wszyscy składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem. Dalsza uroczystość przebiegła w miłej, świątecznej atmosferze, jedząc tradycyjne dania wigilijne i wypieki przygotowane przez rodziców.

Ostroszowickie jasełkaOstroszowickie jasełka