Podziękowanie dla Rady Sołeckiej w Ostroszowicach

2010-12-07

Podziękowanie dla Rady Sołeckiej w Ostroszowicach

Biblioteka w Ostroszowicach pełni istotną rolę w społeczności lokalnej. Jest centrum kultury i wiedzy, stanowi doskonałą przestrzeń, w której można się spotkać oraz nieodpłatnie skorzystać z Internetu. Niestandardowe działania bibliotekarki Marii Kirkiewicz zostały zauważone przez Radę Sołecką działającą we wsi Ostroszowice. Na jej czele działa sołtys Małgorzata Glapa-Felsztyńska, która w pełni doceniła rolę Biblioteki jako instytucji skupiającej ludzi.

Dzięki temu biblioteka otrzymała dotację do wykorzystania według własnego uznania w kwocie 2 000 złotych. Pieniądze te wykorzystane na zakup książek dla najmłodszych czytelników oraz wyposażenie kącika gier i zabaw dla maluchów.

Serdeczne podziękowania dla sołtys Małgorzaty Glapy-Felszyńskiej oraz Rady Sołeckiej w Ostroszowicach składa bibliotekarka Maria Kirkiewicz.

Dziękuję.

Podziękowanie dla Rady Sołeckiej w OstroszowicachPodziękowanie dla Rady Sołeckiej w Ostroszowicach