Informacja dotycząca awarii energetycznych

2010-11-25

Informacja dotycząca awarii energetycznych

Gmina Dzierżoniów informuje, że wszystkie awarie dotyczące oświetlenia ulicznego (lampy - oprawy) prosimy kierować do tutejszego urzędu pod nr tel. 74 832 56 89.

W zgłoszeniu prosimy o podawanie lokalizacji niesprawnego punktu wraz numeracją słupa. Tego typu informacje są rejestrowane w Urzędzie Gminy Dzierżoniów i bezzwłocznie przekazywane (telefonicznie i faxem) do EnergiiPro. Jednocześnie informujemy, że z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne (np. silne wiatry, mróz) w okresie jesienno-zimowym, najwięcej jest tego typu zgłoszeń. Zakład Energetyczny realizuje je według kolejności zgłoszeń na terenie całego Powiatu.

Za wszystkie zgłoszenia i sygnały w tej sprawie dziękujemy.

UWAGA:
Awarie związane z dostawą energii lub w sytuacjach bezpośrednio zagrażających życiu prosimy kierować bezpośrednio do pogotowia energetycznego pod nr telefonu 991.