Otwarcie Sali Integracji Wiejskiej we Włókach

2010-11-12

Otwarcie Sali Integracji Wiejskiej we Włókach

W sobotę 6 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Sali Integracji Wiejskiej we Włókach. Ta miła uroczystość zgromadziła w nowym budynku wielu znamienitych gości.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie wice-marszałek Województwa Dolnośląskiego Stanisław Longawa, Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów, Grzegorz Domagała oraz sołtys Włók Grażyna Pięt. Ks. Proboszcz Stanisław Olszowy poświęcił nowo oddany do użytku obiekt. Zaproszeni goście obejrzeli barwny występ przedszkolaków a w dalszej części wieczoru miło spędzili czas przy muzyce, rozmowach i smakołykach przygotowanych przez panie z Rady Sołeckiej. Fundusze na budowę pozyskano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Odnowa i Rozwój Wsi"

Otwarcie Sali Integracji Wiejskiej  we WłókachOtwarcie Sali Integracji Wiejskiej  we WłókachOtwarcie Sali Integracji Wiejskiej  we Włókach