2010-11-08

Nagrodzone nasze szkoły

26 października 2010r. podczas Sesji Rady Powiatu Dzierżoniowskiego podsumowane zostało współzawodnictwo sportowe szkół naszego powiatu za rok szkolny 2009/2010. Nagrodzone zostały szkoły zajmujące trzy pierwsze miejsca w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wśród wyróżnionych szkół znalazły się również trzy małe szkoły z Piławy Dolnej, Jaźwiny i Olesznej. Szkoły zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami za zaangażowanie i aktywność w popularyzację szkolnego współzawodnictwa sportowego. Nadmienić należy, że Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej zajęła w rankingu współzawodnictwa 4 miejsce, ustępując tylko Szkole Podstawowej nr 9 i nr 5 w Dzierżoniowie oraz Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie. Podczas tej samej Sesji wyróżniono Pana Krzysztofa Twardaka - nauczyciela Szkoły Podstawowej w Piławie Dolnej i Ostroszowicach, jednocześnie Radnego Rady Powiatu, który otrzymał list gratulacyjny od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pani Beaty Pawłowicz. List jest podziękowaniem za długoletnią aktywność społeczną na rzecz upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego.

Nagrodzone nasze szkoły