II Konferencja Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich

2010-11-05

II Konferencja Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich

Z inicjatywy Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich, 27 października br. w Bielawie odbyła się II Konferencja Turystyczno-Kulturowa poświęcona konsultacjom społecznym w ramach Projektu "Góry Sowie, dziedzictwo wielokulturowej historii Dolnego Śląska - kampania promocyjno-informacyjna".

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Jednym z punktów obrad była prezentacja projektów ulotek oraz wspólnego dla Gór Sowich logo.

Wartość całego projektu wynosi 839 740,99zł, dofinansowanie 558 338,92 a wkład Gminy Dzierżoniów w jego realizację, zamyka się kwotą 110 000,00 zł.