Dzieci z Dobrocina, Roztocznika i Piławy Dolnej brązowymi medalistami w Finale Dolnego Śląska w unihokeju

2010-11-05

4 listopada 2010r w hali MCS we Wrocławiu odbył się finał dolnośląski w unihokeju. W zawodach nasz powiat reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piławie Dolnej, która w końcowej klasyfikacji zajęła trzecie miejsce.

Tabela końcowa:

1. SP w Gaworzycach
  2. SP w Ścinawie
  3. SP w Piławie Dolnej
  4. SP w Miliczu
  5. SP w Imbramowicach
  6. SP nr 99 we Wrocławiu
  7. SP w Miłkowie
  8. SP w Krzeszowie

Szkołę w Piławie Dolnej reprezentowali: Nikola Kucharek, Milena Masłowska, Patrycja Kuczyńska, Emilia Kułaga, Wojciech Chruszcz, Krzysztof Gałek, Mateusz Kerger, Jakub Nowak i Kamil Kielarski. Opiekunem drużyny był Krzysztof Twardak.

Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu. Transport dla dzieci zapewnił Uczniowski Klub Sportowy "Olimp" w Piławie Dolnej w ramach projektu "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży" we współpracy z Gminą Dzierżoniów.