Eliminacje powiatowe w mini piłce nożnej

2010-10-06

Eliminacje powiatowe w mini piłce nożnej

4 października br. na obiektach sportowych OSiR-u w Dzierżoniowie, odbyły się eliminacje powiatowe w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych.

Tabela końcowa rozgrywek przedstawia się następująco:

1. Szkoła Podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie
  2. Szkoła Podstawowa w Tuszynie
  3. Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej
  4. Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach.

Do dalszego etapu rozgrywek -finału powiatowego, który odbędzie się 12 października 2010r awansowała Szkoła Podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie i Szkoła Podstawowa w Tuszynie.

Szkołę w Tuszynie reprezentowali: Bób Mateusz, Włodek Adam, Boczula Emilia, Koselski Filip, Kroczak Łukasz, Kuś Mateusz, Lubiński Michał, Łozowicki Tomasz, Rąpała Radosław, Szeremeta Adrian, Umiński Marcin. Opiekun drużyny- Piotr Sowa.

Szkołę w Piławie Dolnej reprezentowali: Gałek Krzysztof, Kielarski Kamil, Taraszkiewicz Jacek, Kerger Mariusz, Chruszcz Wojciech, Twardak Janusz, Kasztelan Paweł, Nowicki Mateusz. Opiekun drużyny - Krzysztof Twardak.

Szkołę w Ostroszowicach reprezentowali: Kucharek Dawid, Gajda Bartosz, Lachowicz Patryk, Śliwa Mateusz, Wójcik Dominik, Radziewicz Wojciech, Drabik Emilian. Opiekun drużyny- Krzysztof Twardak.