2010-09-29

PSZS Walne Zebranie

8 września 2010r w sali narad Urzędu Gminy w Dzierżoniowie odbyło się Walne Zebranie Członków Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Dzierżoniowie.

Podczas spotkania został przedstawiony i poddany analizie program oraz kalendarz imprez sportowych dla dzieci i młodzieży szkolnej województwa dolnośląskiego na rok szkolny 2010/2011, zatwierdzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Ponadto podczas spotkania, omówiono wyniki współzawodnictwa sportowego szkół powiatu dzierżoniowskiego za rok szkolny 2009/2010, a także opracowano kalendarz imprez sportowych przypadających na bieżący rok szkolny.

W roku szkolnym w szkołach Gminy Dzierżoniów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbędą się następujące zawody sportowe:

• eliminacje powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - Szkoła Podstawowa w Tuszynie,
  • finał powiatowy w szachach drużynowych - Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach.

Czynione są starania o organizację finałów strefy wałbrzyskiej w unihokeju i w mini piłce nożnej dziewcząt w Szkole Podstawowej w Piławie Dolnej.

Współzawodnictwo sportowe za rok szkolny 2009/2010 przedstawia się następująco:

Szkoły Podstawowe:

8. Niepubliczne LO Dzierżoniów
  9. ZS Pieszyce
  10. Szk. Zawodowa Cech Rzemiosł Różnych Bielawa

Składamy serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Dzierżoniów panu Markowi Chmielewskiemu oraz Radzie Gminy Dzierżoniów za pomoc w organizacji spotkania.

Prezes PSZS w Dzierżoniowie
Krzysztof Twardak