2010-09-15

Turniej Piłki Nożnej Dzieci

4 września 2010r. na boisku w Ostroszowicach odbył się Powiatowy Otwarty Turniej Piłki Nożnej Dzieci drużyn 5-cio osobowych dla dzieci z rocznika 2000 i młodszych.

W finale turnieju Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piławie Dolnej pokonała drużynę LKS "Sparta" Ostroszowice 8:0.

Drużyna SP Piława Dolna występowała w składzie: Michał Chyliński, Maciej Jarmużek, Kamil Kufel, Jakub Semfleben, Grzegorz Złotnicki, Damian Butalewicz, Jakub Chlipała, Damian Dawidziak. Opiekun Krzysztof Twardak.

Na zakończenie turnieju wręczono dzieciom medale oraz słodycze. Wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni kiełbaskami z rożna.

Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie oraz Ludowy Klub Sportowy "Sparta" Ostroszowice.