AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2010-07-23

Działamy coraz sprawniej...

aktualności Gmina Dzierżoniów

Przewodnicząca Rady Programowej "Programu doskonalenia jakości usług publicznych w urzędach Dolnego Śląska i Małopolski z wykorzystaniem doświadczeń Urzędu Miasta w Dzierżoniowie" - Pani Wanda Ostrowska, złożyła Wójtowi Gminy Dzierżoniów Panu Markowi Chmielewskiemu, gratulacje z tytułu zaangażowania w doskonaleniu jakości pracy w Urzędzie Gminy.

Urząd Gminy Dzierżoniów od marca 2009r. uczestniczy w wyżej wymienionym programie który umożliwi nam wprowadzenie systemu zarządzania jakością ISO 9000. Po pierwszej ocenie Urzędu Gminy metodą CAF, określono mocne i słabe strony jego funkcjonowania. Przeprowadzono badania satysfakcji klientów i pracowników. Stopniowo wprowadza się działania doskonalące i poprawiające funkcjonowanie Urzędu Gminy w Dzierżoniowie.

Zdajemy sobie sprawę, że w naszym Urzędzie istnieje jeszcze wiele obszarów wymagających udoskonalenia.Za wynikające z tego faktu trudności przepraszamy i informujemy, że obszary te są identyfikowane i stopniowo eliminowane co wpłynie znacząco na poprawę standardu obsługi i poziom satysfakcji mieszkańców naszej Gminy.

więcej...

powrót do poprzedniej strony