Młodzi strażacy walczyli o puchar wójta

Wydarzenia sportowe

2019-09-17

Młodzi strażacy walczyli o puchar wójta

Na boisku sportowym w Ostroszowicach odbył się w sobotę Turniej Piłkarski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. Uczestniczyło w nim niemal 100 młodych strażaków-ochotników.

Do walki o puchar wójta stanęły drużyny z Bielawy, Piławy Dolnej, Piławy Górnej, Piskorzowa, Mościska i Ostroszowic. Po zaciętej sportowej rywalizacji I miejsce wywalczyła MDP Piskorzów. II miejsce zajęła MDP Ostroszowice, a III miejsce - MDP Mościsko.

Poza podium uplasowały się kolejno: MDP Piława Górna, MDP Bielawa i MDP Piława Dolna.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Organizatorem turnieju była OSP Ostroszowice przy współpracy z gminą Dzierżoniów.

Zdjęcia: Paweł Guczwiński, info: Sławek Oleksak