Wydarzenia sportowe

2019-07-29

Koliber Uciechów z pucharem wójta

Ludowe kluby sportowe z naszej gminy już po raz dwunasty walczyły o puchar i nagrodę wójta w Nocnych Mistrzostwach Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej. W sobotę 27 lipca w Uciechowie zmierzyło się 6 drużyn.

Jak co roku mistrzostwa były pełne pozytywnych emocji i dobrej sportowej rywalizacji. Tym razem najlepsi okazali się gospodarze z "Kolibra" Uciechów. II miejsce zajęła drużyna z Piławy Dolnej, III - Spółdzielnia Break-Team LKS Roztocznik, IV - LKS Dobrocin, a V i VI - LKS "Błękitni" Owiesno i "Iskra" Kiełczyn.

Dziękujemy wszystkim, którzy już po raz kolejny zaangażowali się w organizację wydarzenia: Ludowemu Klubowi Sportowemu "Koliber" Uciechów, stowarzyszeniu "Uciechów - Moja Wieś", a także mieszkańcom i sołtys Uciechowa Elżbiecie Filipek.

Partnerem imprezy była firma FESTA SPORT.

Zobacz galerię zdjęć z turnieju!