Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej uczestnikiem SKS on Tour w Oleśnicy

INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2018-12-03

Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej uczestnikiem SKS on Tour w Oleśnicy

Mistrzowie świata w sztafecie 4x400 m Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk, medalistka mistrzostw świata w judo Agata Ozdoba-Błach oraz parakolarz Rafał Mikołajczyk (zdobywca Pucharu Europy, mistrz Polski, lider światowej listy UCI) towarzyszyli 23 listopada uczniom SP w Piławie Dolnej podczas SKS on Tour w Oleśnicy. Impreza odbyła się w ramach podsumowania ogólnopolskiego programu Szkolny Klub Sportowy.

Nasi mistrzowie jeździli na deskorolce i grali w speed-ball. Pojawili się również na stacjach z testami sprawności fizycznej. Był zwis na drążku, bieg wahadłowy, refleksomierz, pierwsza pomoc i fotobudka. Wszędzie mnóstwo wrażeń, emocji oraz bicie własnych rekordów.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.facebook.com/szkolnyklubsportowy

Krzysztof Twardak