Ponad 300 kilogramów karmy dla schroniska "Azyl"

INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2018-11-09

Ponad 300 kilogramów karmy dla schroniska "Azyl"

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku zaangażowali się w zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska "Azyl" w Dzierżoniowie. Łącznie zebrali ponad 300 kg!

Nad akcją czuwały nauczycielki: Bożena Sulewska z ZSP w Mościsku i Elżbieta Tokarska z SP Tuszyn.

Uczniowie, którzy najbardziej aktywnie uczestniczyli w zbiórce, w ubiegłym tygodniu wraz ze swoimi nauczycielkami odwiedzili schronisko. Kierownik "Azylu" oprowadziła grupę po obiekcie i pokazała miejsca, w których przebywają nasi czworonożni przyjaciele. Podziękowała również wszystkim zaangażowanym w akcję za dobre serce.

My również dziękujemy wszystkim tym, którym los zwierząt nie jest obojętny.